Naše služby

Nechte starosti s webem, aplikací nebo marketingem na nás. V digitálním světě se pohybujeme roky a tvoříme řešení, která fungují. Rádi vás online světem dovedeme k úspěchu.

Konzultace

Máte pocit, že vaše podnikání stojí na místě a obchody se nehýbají? Hledáte cestu, jak být lepší? Proberte to s námi. Podáme vám pomocnou ruku a poradíme, co změnit.

Zobrazit reference

Webové stránky

Vytvoříme pro vás webovou prezentaci na míru, která bude fungovat a plnit vaše cíle. A samozřejmě bude i skvěle vypadat. Díky zvládnuté SEO a propagaci vás lidé najdou i v záplavě konkurence. Váš úspěch je naším cílem!

Zobrazit reference

E-shop

Internetový obchod od nás prodává sám. Je totiž přehledný a poskytne vašim návštěvníkům maximální komfort. Připravíme vám e-shop, na kterém budou zákazníci rádi nakupovat a ještě raději se vracet. Jeho snadnou ovladatelnost a užitečné funkce si oblíbí i vaši zaměstnanci.

Zobrazit reference

Webové aplikace

Naši specialisté vytvoří jedinečnou aplikaci, kterou si uživatelé zamilují. Ať už potřebujete rezervační systém, e-learning, CRM nebo gamifikační nástavbu, společně vymyslíme řešení.

Zobrazit reference

Mobilní aplikace

Oslovení zákazníků přes zařízení, na kterém tráví většinu času, vás dostane před konkurenci. Vyvineme mobilní aplikaci pro Android i iOS, která pomůže zvednout prodeje nebo budovat komunitu.

Zobrazit reference

Startupy

Máte výborný nápad a potřebujete pomoci s realizací? Náš sehraný tým vám připraví business plán a vytvoří prototyp, který zaujme investory. Samozřejmostí jsou i poradenství a propagace v online prostředí.

Zobrazit reference

Propagace a marketing

Zobrazit reference

Další služby

Zobrazit reference

Poznejte nás blíže!

Důvěra na obou stranách je pro nás důležitá. Přečtěte si, jak probíhá spolupráce s námi a podívejte se, jak to u nás vypadá. A pak si s námi domluvte konzultaci nad kávou.

Využíváme soubory cookies. Procházením webu potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.