Menu

O nás

Společnost El TORO

Jsme agentura, založená na dlouhodobých hodnotách. Věříme, že kvalitní práce je odměnou jak pro klienty, tak pro lidi, kteří na ní pracují. Věříme ve férový přístup. Stabilní interní tým je garancí nejen kvalitního vývoje produktů, ale taky svědomitého servisu a péče. Zde máte možnost nás trochu poznat. Nahlédnout do naší historie, podívat se na čem si zakládáme a jak pracujeme.
Tým je klíč a my to víme.
roman voženílek ceo
Roman Voženílek
CEO & Founder

Historie El TORO

Když na to vzpomínám, mám pocit, jakoby mi někdo do hlavy vyfoukl kouř z pořádně tlustého doutníku. Pamatuju si jen připálený hamburger v kuchyni, stůl obložený Red Bully a krví podlité oči, který čekaly, až se konečně načte nový web. První hotový web. Pak přišel druhý, pátý… přestal jsem počítat. Nabídek přibývalo, ubývalo času.
Chtělo to pořádný tým.

Programátoři se tehdy střídali jako svatí na orloji, ale už jsem na to nebyl sám. Stali jsme se El TORO. Lidmi, co vědí, že správný kód je čistý jako křišťál a obsah je pán každého webu. Skončilo několika­leté zemětřesení a našli jsme pevnou půdu pod nohama. Začali jsme řešit cizí problémy a už tehdy jsme to dělali dobře. Od té doby nám přibylo zkušeností, spolupracovníků a spokojených zákazníků.

Zavedli jsme procesy, které nám i zákazníkům šetří čas. Daleko víc času jsme strávili výběrem kvalitních lidí, protože spolehlivý tým je klíč k úspěchu. Plánujeme další vývoj firmy a nemáme zrovna nízké cíle.

A co vy, chcete se taky zapsat do historie?
 
227  projektů
100+ klientů
9 let zkušeností
21614 káv
7941971 řádků kódu
 
 
Spojte se s námi
 
Zavolejte nám
773 080 080

Roman Voženílek – CEO & Founder

info@eltoro.cz
Napište nám