Staň se součástí EL TORO

Jsi freelancer a už tě nebaví pracovat osamoceně po kavárnách? Nebo máš čerstvě po škole a chceš se věnovat smysluplným a zajímavým projektům? Staň se součástí našeho týmu. Rádi mezi sebe přivítáme zkušené specialisty i nadšené absolventy. Podívej se, jaké kolegy právě hledáme. A pokud si z nabízených pozic nevybereš, napiš nám a společně vymyslíme tu správnou příležitost.

Pro nové šikovné kolegy máme vždy otevřené dveře a nezáleží na tom, v kterém koutě světa bydlíš. Náš tým rádi doplníme o šikovné externisty. Pokud stojíš spíše o každodenní setkávání v zázemí kanceláře, můžeš se také stát in-house posilou naší olomoucké pobočky.

EL TORO | Kariéra v digitálu 01 - obrázek

V EL TORO je klíčem k úspěchu právě náš tým. Tvoří jej nadšení milovníci digitálních technologií, profesionálové znalí svého oboru. Odvádíme precizní práci, pod kterou se s radostí podepíšeme.

EL TORO | Kariéra v digitálu 02 - obrázek

Poznej nás blíž

Lidští a přátelští jsme nejen ke kolegům, ale i při jednáních s klienti. Věříme v dialog a pomáháme klientům pojmenovat a naplnit jejich představy v oblasti digitálu.

EL TORO | Kariéra v digitálu 03 - obrázek

Na první schůzku neposíláme obchoďáka, ale přímo našeho CEO, Romana.

  • Moderně vybavené kanceláře v centru Olomouce
  • Refresh (skvělý kávovar) i odpočinek (sedací pytle)
  • Terasu s posezením a grilem
EL TORO | Benefity - obrázek
  • Flexibilní pracovní dobu včetně home office
  • Skvělé kolegy
  • Firemní mobilní paušál

Práce v EL TORO nás naplňuje! Můžeme totiž vyniknout a tvořit zajímavé věci – a zároveň je s námi i zábava. Máme pro tebe i důkaz místo slibů – vyjádření členů týmu, co mají na práci u nás nejraději. Staň se součástí naší agentury a můžeš si užívat stejných výhod.

Petra

account manager

V agentuře EL TORO pracuji téměř čtyři roky jako account manager. Na mé práci mě nejvíce baví a naplňuje každodenní komunikace s našimi klienty. Každý klient má své specifické představy a očekávání v rámci naší spolupráce, proto je má práce různorodá a nestereotypní. Klienti ode mne očekávají nejen vyřešení jejich problému či požadavku, ale také parťáka, který vyslechne, poradí a nebojí se říct svůj názor.

Lucie

office manager

V EL TORO dostávám prostor realizovat se ve věcech, které mi jdou nejlépe. Díky práci office managera mohu uplatňovat své organizační dovednosti, dávat chaosu řád a být užitečná na místech, kde je zrovna potřeba. Zároveň necítím, že bych byla něčí podřízená: všichni spolu jednáme na rovinu, přátelsky a každý dobrý nápad je brán v potaz.

Pavel

projektový manager

Baví mě, že v EL TORO spolupracuji na projektech s opravdovými profíky, kteří svědomitě dělají svoji práci. Vzájemně se na sebe můžeme spolehnout, jednáme spolu přátelsky, ale vždy profesionálně a i díky tomu přinášíme klientům 100% výsledky.

Ondra

programátor

Nejvíc oceňuji fajn kolektiv a flexibilitu práce. Mohu pracovat odkudkoliv a v jakoukoliv denní dobu. Pokud nemůžu být celý den v kanceláři, dodělám práci večer. S kolegy si v tomto vzájemně důvěřujeme. A jsme si vždy k dipozici při řešení problémů.

Jana

copywriterka

Nenávidím rutinu. Agentura EL TORO má bohaté portfolio klientů s různým zaměřením, což mi dává jistotu, že každý můj projekt bude nová výzva. Když vystihnu podstatu klientova businessu, přenesu do slov to, co má na jazyku a vidím jeho nadšení – to je pro mě největší odměna

Michaela

office manager

Práce v EL TORO je neobvykle různorodá a to je super. Mám prostor na realizaci svých nápadů, vzít si homeoffice není žádný problém a mladý, ale úžasně sehraný kolektiv, mě denně motivuje k lepším výkonům. Vážím si toho, že můžu být součástí právě tohoto týmu.

Těšíme se na tvoje CV na e-mailové adrese

prace@eltoro.cz
Využíváme soubory cookies. Procházením webu potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.