Menu

Vývoj webových aplikací

Náš tým zkušených vývojářů a designerů připravuje webové aplikace, online rezevační systémy i online hry pro marketingové účely.

El TORO další služby

 

Napište nám
  • Získáte více zákazníků
  • 9 let zkušeností na trhu
  • Individuální přístup ke každému klientovi
  • 6 let zkušeností s vývojem webových aplikací.
  • Stavíme na důkladné analýze požadavků a realizaci.
  • Naši experti na uživatelské rozhraní se podílí na vývoji.
  • Nabízíme webové aplikace, rezervační a školící systémy a advergaming (online hry pro účely propagace).
  • Webové aplikace důkladně testujeme pro zajištění maximální stability.
  • Poskytujeme pokročilý servis a správu.
Nepřehlédněte: Postaráme se o všechny vaše online aktivity
S tvorbou webových stránek máme více než 9 let zkušeností. Reference

Proč se věnovat vývoji webových aplikací

V dnešní době se stále větší část informačních systémů a software vyvíjí jako online řešení. Má to své velké opodstatnění na straně klienta i koncového zákazníka. Zatímco zákazník potřebuje jen prohlížeč s přistupem k internetu a může sofware použít (teoreticky) z jakéhokoliv zařízení, ať už je kdekoliv na světě, klient neplatí za složitou adaptaci software na různé operační systémy a zařízení. Praktičnost na straně koncového zákazníka je důvodem masového rozšíření webových aplikací a technologií pro jejich vývoj.

V dnešní době je již běžné, že kancelářské programy pro tvoření a editaci dokumentů, tabulek nebo prezentací můžeme kompletně a velmi kvalitně provádět přímo v prohlížeči díky webové aplikaci. Kromě kancelářských programů se běžně užívají také rezervační systémy. Hotely a penziony, ale i restaurace nebo kina využívají služeb online rezervačního systému pro své podnikání. Další oblastí jsou informační systémy. Mezi nejznámější takové systémy patří bezesporu Wikipedia.

Další velkou oblastí kde se ujímá online software je oblast her. Od klasických a spíše primitivých her byl udělán rázný krok směrem k složitějším a pro koncové uživatele také zábavnějším řešením. Nové technologie umožnily vývoj her, které před pár lety byly pro online svět zcela nemyslitelné. V této oblasti se aktivně prosazují také firmy a využívají hry pro marketingové účely (tzv. advergaming).

Ať už přicházíte s myšlenkou na webovou aplikaci, rezervační systém nebo online hru, náš tým zkušených vývojářů a grafiků se dokonale orientuje v dnešních trendech a je tak schopen navrhovat řešení, která plně benefitují z výhod online software na zakázku a mohou si tak získat oblibu a spokojenost koncových uživatelů.

Spojte se s námi
 
Zavolejte nám
773 080 080

Roman Voženílek – CEO & Founder

info@eltoro.cz
Napište nám