Propagace na sociálních sítích

Sociální média jsou v dnešní době masově rozšířeným a velmi mocným komunikačním kanálem. Kdo není na sociálních sítích, jako by neexistoval.

Inzerujte na sociálních sítích

Každou sekundu lidé na sociálních sítích sdílí své emoce, doporučení, zkušenosti a informace. Buďte toho součástí a posuňte váš business o level výš. Propagace na sociálních sítích je dnes nezbytnost. Vybudujte si svou síť fanoušků a followerů, kteří budou vás i váš produkt propagovat dál. Využijeme naše zkušenosti a pomůžeme vám využít všech možností, které sociální sítě nabízí.

Alternativní text

Jak bude realizace probíhat?

 • Ikona terč červený

  Zanalyzujeme vaše konkurenty a zjistíme, jak vystupují, jak komunikují s fanoušky, definujeme jejich silné a slabé stránky.

 • Ikona terč červený

  Základem úspěchu je vyčnívat nad konkurencí. Vytvoříme vám kreativní, hodnotný a zapamatovatelný obsah, který fanoušky přitáhne na vaši stranu.

 • Ikona terč bílý

  Tvorba vašeho profilu, obsah i reklama jdou ruku v ruce, žádný element není méně důležitý. Postaráme se o celý proces a realizaci a nedovolíme Vám splynout s davem.

 • Ikona terč bílý

  Budeme komunikovat s vašimi příznivci a přivedeme nové návštěvníky a potenciální zákazníky.

Získejte kvalitní obsah pro své sociální sítě, frekventovanější postování a rozšiřte s námi vaši základnu fanoušků.

Facebook, Instagram nebo Youtube

Každá z těchto sítí nabízí vašemu businessu zdánlivě odlišné možnosti. Co mají všechny tyto komunikační kanály společné, je popularita a široké publikum. Zaměřujete se spíše na konzervativnější zákazníky? Jsou vaší cílovou skupinou mladí, aktivní lidé? Nastavíme vaši marketingovou strategii tak, abychom váš business dostali k těm správným lidem.

Alternativní text

Co získáte díky propagaci na sociálních sítí?

Správu kampaní – vytvoříme pro vás efektivní PPC reklamy

Správu sociálních sítí – Prezentujte se prostřednictvím kvalitního obsahu.

Pravidelný reporting - díky měsíčním reportům a konzultacím budete mít vše pod kontrolou.

Co spolupráce s EL TORO přináší

Prostřednictvím komunikačních kanálů zvyšujeme povědomí o vašem brandu a tím dostáváme vaši společnost “mezi lidi“. Přivádíme na váš profil nové potenciální klienty a pomáháme vám budovat přátelský vztah s těmi stávajícími. Postaráme se o to, aby o vás bylo slyšet, vaše značka nesplynula v davu a dostala se do popředí před vaše konkurenty. Díky naším zkušenostem pomáháme vaší společnosti zvýšit zisk, zatím co vy máte čas na rozvoj vašeho podnikání

Více o EL TORO Ikona šipky
Alternativní text