Chcete s námi spolupracovat?

Podpoříme vaši identitu díky zakázkovému webu s námi budete autentičtí.

Bojíte se, že vás zákazníci nepoznají? S Grafikou od nás budete zapamatovatelní.

o 72 % více poptávek ročně

Moises Stavební

18 let zkušeností.

Nechte si poradit od opravdových specialistů

Garance.

Risk podnikání Vám snížíme na polovinu

Inhouse tým.

Máme tým lidí, který je ihned po ruce

Vlastní řešení.

Přes 12let vyvíjíme vlastní řešení

Kryjeme vám záda.

Jsme parťáci nejen na marketing

Vytyčte si cíle a my je zrealizujeme

Řešení v praxi Zakázkové webové stránky a komplexní servis a správa

Cílem společnosti bylo vytvořit reprezentativní webové řešení, které se stane základním pilířem jejich působení v online prostředí. Web, který podpoří dosavadní aktivity společnosti, její renomé a stane se dalším zdrojem nových zakázek.

Co jsme dodali v oblasti:

Zakázková tvorba webu - webdesign

Zvolili jsme vhodnou strukturu webových stránek

Dosáhli jsme vysoké míry uživatelské přívětivosti navržením intuitivní struktury webu.

Navrhli jsme výjimečný design

Zvolili jsme moderní a funkční UI/UX design, který vystihuje identitu klienta a upevňuje stávající branding.

Webové řešení jsme doplnili textacemi a fotografiemi

Celé řešení jsme doladili fotografiemi a grafikou na míru spolu s výstižným copywritingem.

Zajišťujeme komplexní správu a servis

Naše práce implementací nekončí. Nadále poskytujeme klientovi správu a servis dodaného řešení Také neustále pracujeme na dalším rozvoji řešení.

Moises Stavební desktop Moises Stavební mobile

Naše výsledná čísla spolupráce

o 72% více

Poptávek ročně oproti původnímu webu

30 nových

Poptávek ročně, průměrně

100 nových

Poptávek za poslední 3 roky

100%

Spokojenost odběratelů

Webové řešení na míru nám vytvořila agentura EL TORO. Mezi naše požadavky patřil výstižný design, jednoduchá navigace a spolehlivost. Agentura veškeré zadání naplnila a my jsme s výsledkem velmi spokojeni. Děkujeme celému týmu za příjemnou spolupráci a budeme se těšit na další společné projekty.

Martin Moises

Jednatel a majitel, Moises Stavební

Roman Voženílek

Nenechte se odradit úspěchem. Ukážeme vám, že i váš business může vyrůst díky online.

Roman Voženílek, CEO & konzultant

Pořád váháte jestli "startovat" s námi?

Jistota a stabilita

Za 18 let fungování jsme si osvojili procesy, díky kterým se na nás vždy můžete spolehnout.

Kreativní tým

V týmu máme kreativce, kteří milují výzvy. Koncept můžete nechat na nás.

Komplexnost

Staneme se parťáky, kteří se Vám postarají o celkový proces. Vy se nemusíte starat o nic.

Kontakt

Často kladené otázky

Naše agentura klade velký důraz na kvalitu a výsledky. Nejprve se věnujeme důkladnému porozumění vašim potřebám, cílům a výchozí situaci. Poté navrhneme strategii a taktiky, které zajistí dosažení cíle. Po vzájemném odsouhlasení připravíme detailní plán realizace a zahájíme práce. Další naší výhodou je stabilní in-house tým včetně vývojářů a IT specialistů, díky kterému jsme schopni zajistit zastupitelnost a projekt tak nezastaví ani náhlé události.

Ano, v případě, že se nám nepodaří dosáhnout stanovených cílů, aktivuje se naše garance a 50% z ceny projektu nám nemusíte hradit. Vždy děláme maximum pro úspěch každého projektu a vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pokud bychom měli vybrat jednu nejdůležitější část, byla by to fáze stanovení cílů. Toto je bod, kde nastavujeme jasná očekávání a parametry pro náš interní tým včetně vývojářů, a zároveň je to fáze, které přikládáme největší váhu při hodnocení úspěšnosti našeho výstupu s klientem.

Marketing je někdy nepředvídatelný a podnikání sebou vždy nese nějaké riziko, ale v tomto případě Vám nabízíme, že polovinu rizika poneseme spolu s vámi. Je to naše záruka pro vás, že uděláme vše pro to, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Není však v našich silách převzít riziko celé, jelikož nám v obou případech vznikají stejné náklady spojené s realizací projektu, jako jsou například mzdy našich zaměstnanců, náklady na technologie a další provozní náklady. Vždy děláme maximum pro úspěch každého projektu a vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Hodnocení, zda byly cíle splněny či ne, provádíme společně s vámi, naším klientem. Naše agentura věří v transparentnost a otevřenou komunikaci, a proto je klient do procesu hodnocení plně zapojen. Pokud se ukáže, že nastavené cíle nebyly dosaženy, aktivuje se naše 50% garance.

Ne, marketing, vývoj, ale i dodávka obsahu jsou komplexní oblasti, kde na konečné výsledky působí mnoho faktorů. Míra poskytované garance závisí na konkrétním projektu, povaze produktu či služby, trhu a také na tom, jak dobře se již známe. Každý projekt pečlivě vyhodnocujeme a snažíme se nabídnout relevantní garanci, která je férová, měřitelná a dosažitelná. Garance zároveň odráží naše odhodlání k vysoké kvalitě práce. Komunikujeme jasně a transparentně vše dopředu. Dodržujeme férové obchodní praktiky a vše s vámi konzultujeme ještě před zahájením spolupráce, takže vždy víte, do čeho jdete.

Jestli Váš projekt zařadíme do garancí, se dozvíte jakmile se s Vaším projektem a současným stavem seznámíme. Bude záležet na aktuálním stavu projektu a číslech co předložíte. Pokud bude třeba, tak pro ověření Vašich informací si domluvíme testovací období, abychom si ověřili reálnou situaci na trhu. Následně Vám rádi dáme informace co můžeme garantovat, jaká KPI.

Věříme, že partner si má stát za svoji práci a marketing nemá být „zaříkávadlo“ proto, že to nevyšlo. Jsme specialisti a víme, že jako budoucí klient si chcete platit partnery, kterým není jedno výsledek Vašeho podnikání. Obchodní přísliby a skvělé prezentace umí hodně agentur, my chceme být ti, kteří se nebojí dát ruku do ohně za svoji práci.

Většinou je to skladba zásadních metrik pro úspěch Vašeho on-line businessu, a tak do garancí zařazujeme: počet prodejů, počet poptávek, míru opuštění webu, míru opuštění košíku, PNO, domluvené konverzní akce atd. Nebojte se, nestavíme garance na hodnotách, které nepřináší klientům reálně žádný užitek jako například pouze „návštěvnost webu“ 😉.

Jak budeme postupovat

01

Poznáváme

Můžeme Vás pozvat na kafe? Poznáme se a zjistíme, zda se vydáme na společnou misi

02

Analýza

Reálná a měřitelná data. jsou pro nás prioritou Zhodnotíme vaše současné řešení a najdeme cestu k lepším výsledkům

03

Sestavení posádky

Na základě analýzy sestavíme správný tým specialistů. Ať je váš cíl jakýkoliv, přiřadíme k němu opravdové experty

04

Start

Spokojíme se pouze s nejlepšími výsledky. Kampaně proto neustále optimalizujeme, kontrolujeme a navrhujeme jejich možná zlepšení

EL TORO v číslech

18 let na trhu

Stabilní partner pro on-line

30+ lidí

Tolik nás je v týmu

400+ projektů

Tolik projektů je za námi

25 klientů

V aktuální péči

EL TORO logo icon

Můžeme Vás pozvat
na kávu? a Marsku? Mars

Plán je jednoduchý! Domluvíme si termín, dáme si společné kafe a řekneme si, kdy odstartujeme Váš business!

Obrázek budovy s adresou

Najdete nás také