Chcete s námi spolupracovat?

Vyvineme mobilní aplikaci na míru přímo podle vašich představ.

Hravě si poradíme s vašimi představami, ať jsou jakékoli. V EL TORO umíme vývoj na míru, dle požadavků klienta.

9 let péče o klienta

Dobrá Agentura

18 let zkušeností.

Nechte si poradit od opravdových specialistů

Garance.

Risk podnikání Vám snížíme na polovinu

Inhouse tým.

Máme tým lidí, který je ihned po ruce

Vlastní řešení.

Přes 12let vyvíjíme vlastní řešení

Kryjeme vám záda.

Jsme parťáci nejen na marketing

Vytyčte si cíle a my je zrealizujeme

Řešení v praxi Vývoj mobilní aplikace a komplexní marketignové poradenství

Společnost Dobrá agentura se na nás obrátila s poptávkou po vývoji aplikací evidenčních a hlídacích systémů: PATROLCONTROL launcher, PATROLCONTROL admin, CENTRGUARD launcher a CENTRGUARD admin.

Co jsme dodali v oblasti:

Vývoj B2B mobilní aplikace

Navrhli a popsli jsme mobilní aplikace

Požadavky na aplikace jsme sestavili ve spolupráci s klientem formou workshopů. Součástí našich řešení je vždy technická specifikace dodaného díla, kterou jsme předali klientovi.

Programování mobilní aplikace

Naprogramovali jsme funkcionality aplikací dle požadavků a technické specifikace.

Realizace back-end řešení pro mobilní aplikaci

Pro aplikace jsme navrhovali a programovali také back end - webovou aplikaci pro údržbu a správu aplikací klientem.

Poskytujeme rozvoj a SLA support aplikace

Klientovi nadále poskytujeme servis a dohled nad webovou aplikací dle přísných SLA. Pracujeme na kontinuálním rozvoji aplikace.

Poskytujeme marketingové konuzultace

Naše práce implementací nekončí. Nadále poskytujeme konzultace a poradenství pro klientův další rozvoj.

Dobrá Agentura desktop Dobrá Agentura mobile

Naše výsledná čísla spolupráce

9 let

Péče o klienta

více než 50 států

Kde aplikaci používají aktivně

více než 4 000

Připojených zařízení denně

více než 14 000

Přihlášených uživatelů denně

Agentura EL TORO pro nás realizovala několik aplikací od návrhu až po servis a vždy se jim povedlo přesně vystihnout a zapracovat naše požadavky. Nejej, že splnili zadání vždy bezvýhradně, ale přišli i s novými nápady, které nás posunuli dopředu. S agenturou nadále spolupracujeme a konzultujeme naše další kroky a v případě potřeby dalšího vývoje se rozhodně obrátíme opět na ně.

Miroslava Pohanková

CEO a zakladatelka

Roman Voženílek

Nenechte se odradit úspěchem. Ukážeme vám, že i váš business může vyrůst díky online.

Roman Voženílek, CEO & konzultant

Pořád váháte jestli "startovat" s námi?

Jistota a stabilita

Za 18 let fungování jsme si osvojili procesy, díky kterým se na nás vždy můžete spolehnout.

Kreativní tým

V týmu máme kreativce, kteří milují výzvy. Koncept můžete nechat na nás.

Komplexnost

Staneme se parťáky, kteří se Vám postarají o celkový proces. Vy se nemusíte starat o nic.

Kontakt

Často kladené otázky

Naše agentura klade velký důraz na kvalitu a výsledky. Nejprve se věnujeme důkladnému porozumění vašim potřebám, cílům a výchozí situaci. Poté navrhneme strategii a taktiky, které zajistí dosažení cíle. Po vzájemném odsouhlasení připravíme detailní plán realizace a zahájíme práce. Další naší výhodou je stabilní in-house tým včetně vývojářů a IT specialistů, díky kterému jsme schopni zajistit zastupitelnost a projekt tak nezastaví ani náhlé události.

Ano, v případě, že se nám nepodaří dosáhnout stanovených cílů, aktivuje se naše garance a 50% z ceny projektu nám nemusíte hradit. Vždy děláme maximum pro úspěch každého projektu a vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pokud bychom měli vybrat jednu nejdůležitější část, byla by to fáze stanovení cílů. Toto je bod, kde nastavujeme jasná očekávání a parametry pro náš interní tým včetně vývojářů, a zároveň je to fáze, které přikládáme největší váhu při hodnocení úspěšnosti našeho výstupu s klientem.

Marketing je někdy nepředvídatelný a podnikání sebou vždy nese nějaké riziko, ale v tomto případě Vám nabízíme, že polovinu rizika poneseme spolu s vámi. Je to naše záruka pro vás, že uděláme vše pro to, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Není však v našich silách převzít riziko celé, jelikož nám v obou případech vznikají stejné náklady spojené s realizací projektu, jako jsou například mzdy našich zaměstnanců, náklady na technologie a další provozní náklady. Vždy děláme maximum pro úspěch každého projektu a vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Hodnocení, zda byly cíle splněny či ne, provádíme společně s vámi, naším klientem. Naše agentura věří v transparentnost a otevřenou komunikaci, a proto je klient do procesu hodnocení plně zapojen. Pokud se ukáže, že nastavené cíle nebyly dosaženy, aktivuje se naše 50% garance.

Ne, marketing, vývoj, ale i dodávka obsahu jsou komplexní oblasti, kde na konečné výsledky působí mnoho faktorů. Míra poskytované garance závisí na konkrétním projektu, povaze produktu či služby, trhu a také na tom, jak dobře se již známe. Každý projekt pečlivě vyhodnocujeme a snažíme se nabídnout relevantní garanci, která je férová, měřitelná a dosažitelná. Garance zároveň odráží naše odhodlání k vysoké kvalitě práce. Komunikujeme jasně a transparentně vše dopředu. Dodržujeme férové obchodní praktiky a vše s vámi konzultujeme ještě před zahájením spolupráce, takže vždy víte, do čeho jdete.

Jestli Váš projekt zařadíme do garancí, se dozvíte jakmile se s Vaším projektem a současným stavem seznámíme. Bude záležet na aktuálním stavu projektu a číslech co předložíte. Pokud bude třeba, tak pro ověření Vašich informací si domluvíme testovací období, abychom si ověřili reálnou situaci na trhu. Následně Vám rádi dáme informace co můžeme garantovat, jaká KPI.

Věříme, že partner si má stát za svoji práci a marketing nemá být „zaříkávadlo“ proto, že to nevyšlo. Jsme specialisti a víme, že jako budoucí klient si chcete platit partnery, kterým není jedno výsledek Vašeho podnikání. Obchodní přísliby a skvělé prezentace umí hodně agentur, my chceme být ti, kteří se nebojí dát ruku do ohně za svoji práci.

Většinou je to skladba zásadních metrik pro úspěch Vašeho on-line businessu, a tak do garancí zařazujeme: počet prodejů, počet poptávek, míru opuštění webu, míru opuštění košíku, PNO, domluvené konverzní akce atd. Nebojte se, nestavíme garance na hodnotách, které nepřináší klientům reálně žádný užitek jako například pouze „návštěvnost webu“ 😉.

Jak budeme postupovat

01

Poznáváme

Můžeme Vás pozvat na kafe? Poznáme se a zjistíme, zda se vydáme na společnou misi

02

Analýza

Reálná a měřitelná data. jsou pro nás prioritou Zhodnotíme vaše současné řešení a najdeme cestu k lepším výsledkům

03

Sestavení posádky

Na základě analýzy sestavíme správný tým specialistů. Ať je váš cíl jakýkoliv, přiřadíme k němu opravdové experty

04

Start

Spokojíme se pouze s nejlepšími výsledky. Kampaně proto neustále optimalizujeme, kontrolujeme a navrhujeme jejich možná zlepšení

EL TORO v číslech

18 let na trhu

Stabilní partner pro on-line

30+ lidí

Tolik nás je v týmu

400+ projektů

Tolik projektů je za námi

25 klientů

V aktuální péči

EL TORO logo icon

Můžeme Vás pozvat
na kávu? a Marsku? Mars

Plán je jednoduchý! Domluvíme si termín, dáme si společné kafe a řekneme si, kdy odstartujeme Váš business!

Obrázek budovy s adresou

Najdete nás také