Chcete s námi spolupracovat?

Přivedeme zákazníky a zvýšíme počet objednávek.

Za pomoci moderního UI/UX řešení B2C/B2B eshopu jsme klientovi pomohli oslovit nové zákazníky a přímou integrací do účetního systému Helios jsme zajistili.

+7 let péče o klienta, přes 42 tisíc prodaných autíček

Abrex

18 let zkušeností.

Nechte si poradit od opravdových specialistů

Garance.

Risk podnikání Vám snížíme na polovinu

Inhouse tým.

Máme tým lidí, který je ihned po ruce

Vlastní řešení.

Přes 12let vyvíjíme vlastní řešení

Kryjeme vám záda.

Jsme parťáci nejen na marketing

Vytyčte si cíle a my je zrealizujeme

Řešení v praxi Zakázkový B2C a B2B eshop plně integrované do ERP

Společnosti Abrex jsme pomohli plnohodnotně se realizovat v online prostředí a využít tak jejího maximálního potenciálu. Začali jsme spolehlivým a atraktivním webovým řešením s e-shopem, které jsme následně podpořili úspěšnou marketingovou kampaní.

Co jsme dodali v oblasti:

Zakázkový B2C a B2B eshop s napojením na Helios

Návrh eshopu včetně detailní specifikace

Zmapovali jsme situaci formou technické specifikace a zajistili přípravu na implementaci systému Helios do zakázkového B2B/B2C řešení.

Programování B2C a B2B eshopu

Na základě specifikace a implementačních analýz jsme realizovali eshop a integrovali propojení a správu přes ERP systém Helios.

Zrealizovali jsme úspěšné PPC kampaňě

Zpracovali jsme úderný grafický návrh i textace bannerů. Celou kampaň jsme nastavili, spustili a průběžně vyhodnocovali a optimalizovali prostřednictvím našich analytických nástrojů.

SEO - optimalizujeme pro vyhledávače

Vytyčili jsme směr a položili kvalitní základy pro SEO správu B2B/B2C eshopu.

Zajišťujeme komplexní správu a servis

Naše práce implementací nekončí. Nadále poskytujeme klientovi správu PPC kampaní a servis dodaného řešení.

Abrex desktop Abrex mobile

Naše výsledná čísla spolupráce

15% nárustu

Prodejů ročně, meziročně

26% nárust

Návštěvnosti v průměru

42 tisíc

Prodaných autíček za 7 let přes eshop

1,66% PNO

V předvánoční kampani

Agentura EL TORO nám postavila e-shop přesně podle našich představ a stará se nám o marketing a reklamu. Díky této spolupráci se pravidelně zvyšuje počet návštěvníků našeho webu a každým rokem počet objednávek roste. Tato spolupráce nám pomáhá rozvíjet náš business přesně tak, jak si přejeme.

Jitka Procházková

Marketingová specialistka

Roman Voženílek

Nenechte se odradit úspěchem. Ukážeme vám, že i váš business může vyrůst díky online.

Roman Voženílek, CEO & konzultant

Pořád váháte jestli "startovat" s námi?

Jistota a stabilita

Za 18 let fungování jsme si osvojili procesy, díky kterým se na nás vždy můžete spolehnout.

Kreativní tým

V týmu máme kreativce, kteří milují výzvy. Koncept můžete nechat na nás.

Komplexnost

Staneme se parťáky, kteří se Vám postarají o celkový proces. Vy se nemusíte starat o nic.

Kontakt

Často kladené otázky

Naše agentura klade velký důraz na kvalitu a výsledky. Nejprve se věnujeme důkladnému porozumění vašim potřebám, cílům a výchozí situaci. Poté navrhneme strategii a taktiky, které zajistí dosažení cíle. Po vzájemném odsouhlasení připravíme detailní plán realizace a zahájíme práce. Další naší výhodou je stabilní in-house tým včetně vývojářů a IT specialistů, díky kterému jsme schopni zajistit zastupitelnost a projekt tak nezastaví ani náhlé události.

Ano, v případě, že se nám nepodaří dosáhnout stanovených cílů, aktivuje se naše garance a 50% z ceny projektu nám nemusíte hradit. Vždy děláme maximum pro úspěch každého projektu a vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pokud bychom měli vybrat jednu nejdůležitější část, byla by to fáze stanovení cílů. Toto je bod, kde nastavujeme jasná očekávání a parametry pro náš interní tým včetně vývojářů, a zároveň je to fáze, které přikládáme největší váhu při hodnocení úspěšnosti našeho výstupu s klientem.

Marketing je někdy nepředvídatelný a podnikání sebou vždy nese nějaké riziko, ale v tomto případě Vám nabízíme, že polovinu rizika poneseme spolu s vámi. Je to naše záruka pro vás, že uděláme vše pro to, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Není však v našich silách převzít riziko celé, jelikož nám v obou případech vznikají stejné náklady spojené s realizací projektu, jako jsou například mzdy našich zaměstnanců, náklady na technologie a další provozní náklady. Vždy děláme maximum pro úspěch každého projektu a vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Hodnocení, zda byly cíle splněny či ne, provádíme společně s vámi, naším klientem. Naše agentura věří v transparentnost a otevřenou komunikaci, a proto je klient do procesu hodnocení plně zapojen. Pokud se ukáže, že nastavené cíle nebyly dosaženy, aktivuje se naše 50% garance.

Ne, marketing, vývoj, ale i dodávka obsahu jsou komplexní oblasti, kde na konečné výsledky působí mnoho faktorů. Míra poskytované garance závisí na konkrétním projektu, povaze produktu či služby, trhu a také na tom, jak dobře se již známe. Každý projekt pečlivě vyhodnocujeme a snažíme se nabídnout relevantní garanci, která je férová, měřitelná a dosažitelná. Garance zároveň odráží naše odhodlání k vysoké kvalitě práce. Komunikujeme jasně a transparentně vše dopředu. Dodržujeme férové obchodní praktiky a vše s vámi konzultujeme ještě před zahájením spolupráce, takže vždy víte, do čeho jdete.

Jestli Váš projekt zařadíme do garancí, se dozvíte jakmile se s Vaším projektem a současným stavem seznámíme. Bude záležet na aktuálním stavu projektu a číslech co předložíte. Pokud bude třeba, tak pro ověření Vašich informací si domluvíme testovací období, abychom si ověřili reálnou situaci na trhu. Následně Vám rádi dáme informace co můžeme garantovat, jaká KPI.

Věříme, že partner si má stát za svoji práci a marketing nemá být „zaříkávadlo“ proto, že to nevyšlo. Jsme specialisti a víme, že jako budoucí klient si chcete platit partnery, kterým není jedno výsledek Vašeho podnikání. Obchodní přísliby a skvělé prezentace umí hodně agentur, my chceme být ti, kteří se nebojí dát ruku do ohně za svoji práci.

Většinou je to skladba zásadních metrik pro úspěch Vašeho on-line businessu, a tak do garancí zařazujeme: počet prodejů, počet poptávek, míru opuštění webu, míru opuštění košíku, PNO, domluvené konverzní akce atd. Nebojte se, nestavíme garance na hodnotách, které nepřináší klientům reálně žádný užitek jako například pouze „návštěvnost webu“ 😉.

Jak budeme postupovat

01

Poznáváme

Můžeme Vás pozvat na kafe? Poznáme se a zjistíme, zda se vydáme na společnou misi

02

Analýza

Reálná a měřitelná data. jsou pro nás prioritou Zhodnotíme vaše současné řešení a najdeme cestu k lepším výsledkům

03

Sestavení posádky

Na základě analýzy sestavíme správný tým specialistů. Ať je váš cíl jakýkoliv, přiřadíme k němu opravdové experty

04

Start

Spokojíme se pouze s nejlepšími výsledky. Kampaně proto neustále optimalizujeme, kontrolujeme a navrhujeme jejich možná zlepšení

EL TORO v číslech

18 let na trhu

Stabilní partner pro on-line

30+ lidí

Tolik nás je v týmu

400+ projektů

Tolik projektů je za námi

25 klientů

V aktuální péči

EL TORO logo icon

Můžeme Vás pozvat
na kávu? a Marsku? Mars

Plán je jednoduchý! Domluvíme si termín, dáme si společné kafe a řekneme si, kdy odstartujeme Váš business!

Obrázek budovy s adresou

Najdete nás také