Menu

Vývoj aplikací pro iOS

Majitelé iPhonů jsou movitá cílová skupina. Oslovte je s aplikací od našeho týmu.

Mobilní aplikace pro iOS
Napište nám
  • Získáte více zákazníků
  • Budete mít výhodu oproti konkurenci
  • Individuální přístup ke každému klientovi
  • Profesionální vývoj aplikací pro iOS.
  • Stavíme na dobrých nápadech a důkladné realizaci.
  • Na vývoji aplikací pro iOS se podílí expert na uživatelské rozhraní.
  • Zaměřujeme se na intuitivní ovládání a jednoduchost.
  • Aplikaci důkladně testujeme pro garanci maximální stability.
  • Můžeme zajistit kompletní servis a správu v rámci SLA (service-level-agreement).
Na trhu jsme již více než 9 let zkušeností. Reference

Proč se věnovat vývoji aplikací pro iOS?

Technologie mění svět a chování lidí. V dnešní době jsme si již zvykli na to, že chytré telefony nejsou jen výsadou teenagerů a mladých lidí. Také střední věková skupina vlastní chytré telefony a pravidelně je užívá. Zároveň je očekáván i růst ve věkové skupině 50+, která se již dokázala adaptovat na rozvoj osobních počítačů a naučila se běžně pracovat s internetem jako zbytek populace.

Počet uživatelů chytrých telefonů v České republice přesáhl hranici 1,5 milionu lidí a iOS, operační systém který pohání iPhone, patří k druhému nejrozšířenějšímu. Pro vaše podnikání to znamená jediné - i vaši zákazníci disponují chytrým telefonem s iOS.

Proč se ale věnovat vývoji aplikací pro iOS? Lidé je používají každý den. Nezáleží na tom, zdali jsou na cestě do práce nebo na nákupy, zdali jsou s přáteli v restauraci nebo v klubu... Příležitostí proč se věnovat obrazovce chytrého telefonu se každý den nabízí desítky, ne-li stovky. Pro firmy a podnikatele tím vzniká obrovská příležitost, neboť právě váš byznys se může stát výbavou chytrých telefonů a podpořit tak prodej.

Majitelé iPhonů mohou být pro firmy a podnikatele zajímaví také z jiného důvodu. Když vezmeme v úvahu sociodemografický profil, jedná se o movitější cílovou skupinu, než jsou majitelé Androidů. Zároveň podle výzkumů chování bylo zjištěno, že majitelé Androidů nejsou zvyklí platit za aplikace. Oproti tomu majitelé Iphonů běžně svůj telefon k platbám využívají, mají ho propojený s platební kartou. Toto zjištění vede řadu firem k tomu, že se snaží vymyslet úspěšný model, díky kterému by na tomto trendu mohli profitovat.

Přestože trh s aplikace existuje již několik let, vaše konkurence může být pozadu a vy tak máte jedinečnou marketingovou příležitost. Pokud konkurence svá řešení již má, je to o důvod víc přijít s vlastním řešením a dotáhnout jejich náskok. Tak jako u jiných moderních technologií, i u vývoje aplikací pro IOS je stěžejním kamenem úspěchu pochopení zvyklostí a návyků cílové skupiny a dokonalá orientace ve světě technologických možností. Náš tým tyto požadavky splňuje a dokáže z dobrého nápadu udělat úspěšný projekt. Kontaktujte nás a zjistěte, jak by mohla aplikace pro iOS pomoci vašemu podnikání.

Spojte se s námi
 
Zavolejte nám
773 080 080

Roman Voženílek – CEO & Founder

info@eltoro.cz
Napište nám