Menu

Vývoj aplikací pro Android

Android ovládá 3/4 trhu s chytrými telefony. Využijte tohoto potenciálu pro své podnikání.

Mobilní aplikace pro Android
Napište nám
  • Získáte více zákazníků
  • Budete mít výhodu oproti konkurenci
  • Individuální přístup ke každému klientovi
  • Profesionální vývoj aplikací pro Android.
  • Stavíme na dobrých nápadech a důkladné realizaci.
  • Expert na uživatelské rozhraní se podílí na vývoji aplikací pro Android.
  • Zaměřujeme se na jednoduchost a intuitivní ovládání.
  • Aplikaci důkladně testujeme pro zajištění maximální stability.
  • Nabízíme kompletní servis a správu v rámci SLA (service-level-agreement).
Jsme na trhu již více než 9 let zkušeností. Reference

Proč se věnovat vývoji aplikací pro Android?

V dnešní době již neplatí, že chytré telefony používají jen teenageři a internetová generace. Také u lidí ve středním věku je chytrý telefon již běžně k vidění a v současné době se očekává růst také ve věkové skupině 50+. Počet uživatelů chytrých telefonů v České republice již přesáhl hranici 1,5 milionu lidí a operační systém Android má na trhu s chytrými telefony dominantní pozici, ovládá 3/4 trhu. Investice do vývoje aplikací pro Android vám otevře cestu k velkému množství zákazníků.

Proč se věnovat vývoji aplikací pro Android? Protože lidé je používají každý den. Ať už jsou na cestě do práce, školy, ať už jdou na nákupy, za zábavou, sportem nebo přáteli, lidé tráví tyto situace se svým telefonem. S nástupem sociálních sítí se navíc znatelně prodloužila celková doba, kterou lidé tráví na internetu, což platí i pro chytré telefony. V restauracích a v kinech, v klubech a barech dnes běžně můžete vidět zástupy lidí, kteří se věnují obrazovkám svých telefonů. Pro vás jako firmu nebo podnikatele to přináší velký potenciál. Investice do vývoje aplikace pro Android může právě váš byznys dostat do chytrých telefonů potenciálních zákazníků a podpořit tak prodej.

Ačkoliv trh s aplikacemi pro Android existuje již pár let, vaše konkurence mohla zaspat a vy tak můžete mít obrovskou výhodu. Pokud konkurence nezaspala, možná opomíjí potenciál a možnosti Androidu neumí využít, protože nerozumí zvyklostem a potřebám cílové skupiny. Právě v té chvíli přichází na řadu naše řešení. Jsme tým mladých kreativních lidí a ve světě technologických možností se dokonale orientujeme. Máme dobré nápady, které umíme dotáhnout až do úspěšných projektů. Řešení umíme adaptovat potřebám vaší cílové skupiny. Kontaktujte nás a zjistěte, jak by mohla aplikace pro Android pomoci vašemu podnikání.

Spojte se s námi
 
Zavolejte nám
773 080 080

Roman Voženílek – CEO & Founder

info@eltoro.cz
Napište nám