O nás

EL TORO je digitální agentura, která vám pomůže uspět v online prostředí. Také jsme dobře fungující a pozitivně naladěný tým plný specialistů. Někteří jsou zaměření na úspěch, jiní pečliví odborníci, kteří doladí i ty nejmenší detaily. Společně pak tvoříme velké věci.

Roman Voženílek

Konzultant a CEO EL TORO a EL TORO StartUp

První zakázku na web uzavřel v roce 2006 a od té doby se věnuje rozvoji podnikatelských projektů. Pomůže vám najít ideální řešení, které spolehlivě splní vaše cíle.

EL TORO | Roman Voženílek fotografie

Petra Fojtíková

Hlavní account manažerka

Petra je za všech okolností týmová hráčka, která je vám k dispozici, aby s úsměvem vyřešila všechny vaše požadavky. Také je hlavní oporou olomoucké pobočky.

EL TORO | Petra Fojtíková fotografie

Nikol Marková

HR a Account manažerka

Nikol představuje pravou ruku naší agentury. Zprostředkovává komunikaci s klienty a ať už hledáme nové kolegy nebo řešíme chod firmy, neobejdeme se bez jejích organizačních schopností.

EL TORO | Nikol Marková fotografie

Vojtěch Mikoláš

Account manažer

Vojtěch se stará o spokojenost našich klientů. Primárně ho potkáte v divizi EL TORO StartUP.

EL TORO | Vojtěch Mikoláš fotografie

Michaela Janková

Office asistentka

Michaela pro nás řeší rychle a efektivně nejen veškeré office záležitosti, ale zastává i pozici asistentky pro CEO naší agentury.

EL TORO | Michaela Janková fotografie

Máme v záloze projektové manažery, grafiky, programátory, copywritery i odborníky na PPC a SEO. Tým je klíč k úspěchu a my si na něm zakládáme.

Máme stabilní tým

Na kvalitní práci našich specialistů se můžete spolehnout.

V businessu jsme přes 12 let

Fází pokus-omyl už jsme prošli. Teď máme roky zkušeností a víme, co funguje.

Známe své procesy

Víme, co děláme. Váš projekt zpracujeme včas a pečlivě.

Tvoříme vlastní řešení

Nechceme vás vtlačit do hotových šablon. Vše vám připravíme na míru.

Jsme féroví

Co domluvíme, to platí. Jasnou specifikaci projektu od nás dostanete předem.

Budeme vaši přátelé i partneři

Povýšenost se u nás nenosí. Budeme vám pevnou oporou, rádi si s vámi ale dáme i kávu.

Projekty vnímáme komplexně

Pomůžeme vám s webem i marketingem. Bereme v potaz celé vaše podnikání.

Jsme velcí tak akorát

EL TORO kombinuje flexibilitu a zápal malé firmy se stabilitou a možnostmi větší agentury.

Psal se zrovna rok 2006, když Roman Voženílek poprvé nahlédl do oblasti webdesignu. Netrvalo dlouho a tvorba webových stránek jej úplně „dostala“.

Během vánočních prázdnin v maturitním ročníku Roman dokončil svou první zakázku. Znamenala pro něj první design webu a první komunikaci s programátory a kodéry, se kterými spolupracoval. A také první vydělané peníze, které utratil za grafický LCD displej.

EL TORO | Počáteční one man show 01 - obrázek

Právě tehdy se zrodila Romanova láska k rozvíjení podnikání jeho klientů i k samotnému webdesignu. Časem se naučil, že klíčem k úspěchu je tým. A i když se dnes může opřít o šikovné specialisty, i nadále se vzdělává a rozvíjí.

EL TORO | Počáteční one man show 01 - obrázek

Romanovi přibývalo zakázek a ubývalo času. Komunikace s různými programátory navíc nevedla vždy k nejlepším výsledkům. Pokud chtěl i dál odvádět kvalitní práci, chtělo to pořádný tým. Ten současný ale skládal roky.

EL TORO | Zrodilo se EL TORO 01 - obrázek

Spolu s dalšími parťáky začal v roce 2009 budovat značku EL TORO. I přes bouřlivé začátky, kdy při hledání schopných programátorů zažil vzestupy i pády, si mladá agentura našla pevnou půdu pod nohama. A spojila v sobě lidi, kteří vyznávají stejné dlouhodobé hodnoty – tvoří jej Roman, jeho pravá ruka Petra, Honza, Vláďa a spousta dalších. O tým se mohou opřít klienti i každý z kolegů.

EL TORO | Zrodilo se EL TORO 01 - obrázek

EL TORO se postupně rozrůstá, ale hodnoty zůstávají: Zakládáme si na kódu čistém jako křišťál, kvalitním obsahu a individuálním přístupu. Neustále zefektivňujeme všechny procesy, takže odvádíme kvalitnější práci a šetříme přitom čas i energii (zákazníků i naši vlastní). A hlavně: s nadšením pomáháme druhým růst.

Každým dnem nám přibývá zkušeností i spokojených zákazníků. A plánujeme velké věci. Chceme se totiž zapsat do historie.

Pojďte tvořit historii společně s námi!

EL TORO | Zrodilo se EL TORO 01 - obrázek

Jsme česká konzultační, marketingová a onlineová společnost, která hrdě pomáhá stavět online prezentace i business klientům z celého světa. Pro všechny naše klienty představujeme pevnou oporu a parťáky připravené poradit i pomoci.

Chceme se stát synonymem stavby online businessu. Naším cílem je být autoritou v online světě, ať už se jedná o realizaci projektů nebo jejich propagaci. Každý den pracujeme na přinášení skvělých výsledků našim klientům.

EL TORO | EL TORO ve zkratce a náš směr 01 - obrázek
Využíváme soubory cookies. Procházením webu potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.