Tvorba loga

Vzhled prodává. To, čím se vaše společnost na první pohled prezentuje a jak se odlišuje od konkurence může rozhodnout o tom, zda se z potenciálního zákazníka stane zákazník platící.

Realizace loga

Kvalitně zpracované logo je nezbytná součást vašeho podnikání. Logo je jedním ze základních prvků, které zákazník vidí jako první. Kvalitní a promyšlené logo vás reprezentuje, zvyšuje atraktivitu brandu, odlišuje od konkurence a podporuje zapamatovatelnost brandu.

Čím se loga od EL TORO vyznačují?

  • Tvorba na míru vaší společnosti

  • Originální a moderní design.

  • Zapamatovatelnost a unikátnost.

  • Nadčasový vzhled a promyšlený význam.

Díky modernímu a výstižnému logu se váš brand stane zase o něco silnějším, a má tak větší šanci ustát na poli konkurence.

Corporate Identity

Corporate identity neboli firemní identita je velmi podstatný pilíř pro budování image vaší společnosti. Jedná se o komplexní dojem, jakým vaše společnost působí– jakou identitu si budujete u svých zákazníků a zároveň nastavuje filozofii uvnitř vaší společnosti.

další vlivy na Corporate identity

Design je v online prostředí stejně důležitý jako tvorba kvalitního obsahu spočívá ve vyhodnocování dat prostřednictvím propracovaných analytických nástrojů, se kterými již dlouhá léta pracuje tým našich vyškolených a certifikovaných profesionálů.

Redesign webových stránek či kompletní vytvoření webu je základem pro úspěch v online světě.

Pro vybudování stabilního brandu jsou nezbytné počáteční analýzy vašeho businessu.

co je Součástí corporate identity?

První dojem je důležitý. Nespoléhejte na druhou šanci a svěřte image vašeho brandu profesionálům. Firemní design představuje vizuální stránku vaší společnosti a musí odpovídat současným trendům. Pomůžeme vám definovat firemní produkt – specifika vašeho produktu, design produktu, dále firemní komunikaci (vnější faktor) a firemní kulturu (vnitřní filosofie, firemní hodnoty společnosti)

Více o budování společnosti