Operační systém iOS

iOS je důležitá mobilní platforma. Její specifikací je zaměření na vysokou kvalitu aplikací. S tím také souvisí fakt, že uživatelé tohoto operačního systému obvykle nemají problém za kvalitní mobilní aplikaci zaplatit. Uživatelé také oceňují vysokou bezpečnost této platformy, rychlost a uživatelsky přátelské prostředí.

Výhody iOS aplikace

Na základě konzultací pomáháme společnostem k větší prosperitě a ziskům. Řešíme s nimi jejich problémy spojené s vybudováním stabilního businessu, nastavením obchodních procesů a následně společně stanovujeme cíle, které rozvíjí a stabilizují jejich podnikání na trhu.

Alternativní text

Proces vývoje aplikace

 • Ikona terč červený

  Probereme s vámi důkladně vaše přání, zaměříme se na vaši cílovou skupinu a funkční i designové požadavky na mobilní aplikaci.

 • Ikona terč červený

  Po provedení důkladné analýzy UI pro vás sestavíme snadno upravitelný drátěný model na základě, kterého zjistíme, jestli je aplikace nastavená správně a funkčně.

 • Ikona terč bílý

  Postaráme se o to, že vaši aplikaci zákazníci jen tak nepřehlédnou. Díky návrhu UX se postaráme o precizní designovou a grafickou podobu vaší aplikace, ovládací prvky, konkrétní barvy, obrázky a ikony.

 • Ikona terč bílý

  Přichází na řadu náš tým programátorů. Využití nejnovějších technologií je pro nás samozřejmostí. Za pomocí programovacích jazyků Java a Kotlin sestavíme aplikaci přesně na míru vám i potřebám vašich zákazníků.

Dostaňte vaší aplikaci k uživatelům!

Funkce a možnosti iOS aplikace

Aplikaci rádi vyvineme i pro tablety nebo pomůžeme rozšířit vaši cílovou skupinu zákazníků tvorbou webové aplikace. Jste začínající startUp a chcete prorazit do světa? Vytvoříme aplikaci požadavkům a účelu vašeho businessu přesně na míru. Potřebujete, aby byly některé funkce dostupné i v offline režimu? Potřebujete, aby vaše aplikace splňovala zároveň funkci účinného nástroje pro konkrétní použití? Není problém, moc rádi vaše požadavky splníme.

Alternativní text

APLIKACI DOSTANEME K ZÁKAZNÍKŮM

Zajistíme propagaci na sociálních sítích

Rozšíříme povědomí o vaší aplikaci spustíme PPC kampaně

Zaměříme se na tvorbu poutavého obsahu , díky kterému se dostanete do podvědomí potenciálních zákazníků.

Co získám díky aplikaci?

Díky propracované a moderní aplikaci získáte nejen více zákazníků, ale také kvalitní řešení, které bude uživatelsky přívětivé a přehledné. Zaměřujeme se na kvalitní výsledky, kterých dosahujeme díky širokému realizačnímu týmu, na který se můžete bez obav spolehnout. Vytvořením aplikace pro nás práce nekončí. Zajišťujeme následnou propagaci vašeho brandu, rozšiřujeme povědomí o vaší společnosti a přivádíme více zákazníků pro vaše úspěšné podnikání.

Více o online propagaci Ikona šipky
Alternativní text