Tvorba Android aplikace

Operační systém Android má mezi operačními systémy světově největší zastoupení. Operační systém Android je poměrně otevřená a flexibilní platforma.

Vývoj aplikace

Za náš vývojářský tým v EL TORO mluví mnoho let zkušeností s vývojem mobilních aplikací. Víme, že zákazníci chtějí dobře vypadající a zároveň efektivně pracující konsistentní aplikaci, která se přizpůsobí platformě, na které je používaná. Aplikace pro Android vyvíjíme v nativních programových jazycích Kotlin a Java, což zaručuje rychlost, kvalitu a uživatelsky příjemné prostředí aplikace.

Alternativní text

Důsledný proces

 • Ikona terč červený

  Probereme s vámi důkladně vaše přání, zaměříme se na vaši cílovou skupinu a funkční i designové požadavky na mobilní aplikaci.

 • Ikona terč červený

  Po provedení důkladné analýzy UI pro vás sestavíme snadno upravitelný drátěný model na základě, kterého zjistíme, jestli je aplikace nastavená správně a funkčně.

 • Ikona terč bílý

  Postaráme se o to, že vaši aplikaci zákazníci jen tak nepřehlédnou. Díky návrhu UX se postaráme o precizní designovou a grafickou podobu vaší aplikace, ovládací prvky, konkrétní barvy, obrázky a ikony.

 • Ikona terč bílý

  Přichází na řadu náš tým programátorů. Využití nejnovějších technologií je pro nás samozřejmostí. Za pomocí programovacích jazyků Java a Kotlin sestavíme aplikaci přesně na míru vám i potřebám vašich zákazníků.

Dopřejte svým zákazníkům moderní a plně funkční aplikaci pro android a posuňte svůj business zase o kousek dál.

Funkce a možnosti Android aplikace

Android aplikaci rádi vyvineme i pro tablety nebo pomůžeme rozšířit vaši cílovou skupinu zákazníků tvorbou webové aplikace. Vytvoříme aplikaci přesně na míru vašemu businessu. Potřebujete, aby byly některé funkce dostupné i v off-line režimu? Potřebujete, aby vaše aplikace splňovala zároveň funkci účinného nástroje pro konkrétní použití? Není problém, rádi vaše požadavky splníme.

Alternativní text

APLIKACI DOSTANEME K ZÁKAZNÍKŮM

Zajistíme propagaci na sociálních sítích

Rozšíříme povědomí o vaší aplikaci spustíme PPC kampaně .

Zaměříme se na tvorbu poutavého obsahu , díky kterému se dostanete do podvědomí potenciálních zákazníků.

Co získám díky aplikaci?

Díky propracované a moderní aplikaci získáte nejen více zákazníků, ale také kvalitní řešení, které bude uživatelsky přívětivé a přehledné. Zaměřujeme se na kvalitní výsledky, kterých dosahujeme díky širokému realizačnímu týmu, na který se můžete bez obav spolehnout. Vytvořením aplikace pro nás práce nekončí. Zajišťujeme následnou propagaci vašeho brandu, rozšiřujeme povědomí o vaší společnosti a přivádíme více zákazníků pro vaše úspěšné podnikání.

Více o online propagaci Ikona šipky
Alternativní text