Menu

SEO – optimalizace pro vyhledávače

Získejte zákazníky z vyhledávačů a srovnávačů zboží. Investujte do viditelných výsledků.

SEO optimalizace www stránek
Napište nám
  • Máme 9 let zkušeností na českém trhu
  • Získáte více zákazníků
  • SEO optimalizace pro vyhledávače (Seznam, Gooogle, Bing, Yahoo..) a pro srovnávače zboží (Heuréka, Zboží.cz..).
  • 9 let zkušeností na českém trhu & více než 130 klientů.
  • V rámci SEO optimalizace nejdříve ověříme váš výchozí stav.
  • Najdeme klíčová slova, která vaši zákazníci používají a navrhneme řešení.  
  • Během SEO optimalizace upravíme vaše webové stánky, aby získaly návštěvnost z vašich klíčových slov.
  • Každý den budeme monitorovat a hlídat vaše pozice ve vyhledávačích.
  • Postaráme se o udržení a dlouhodobé zlepšení vašich výsledků v SEO optimalizaci.
Nepřehlédněte: Postaráme se o všechny vaše online aktivity
S tvorbou webových stránek máme více než 9 let zkušeností. Reference

Proč se věnovat SEO optimalizaci

Podle statistik z června 2014 je velikost internetové populace v České republice již 6 500 000 lidí. To znamená, že více než 60% Čechů používá internet. Každý z těchto lidí přitom pravidelně pracuje s vyhledávači. Pokaždé když něco potřebují najít, použijí vyhledávač. Ať už jsou zvyklí pracovat se Seznamem nebo s Googlem (tyto dvy vyhledávače ovládají trh), spoléhají na to, že jim doručí relevantní a kvalitní informace a najdou to, co hledali.

Jak přesně z toho může profitovat firma nebo podnikatel? Jednodušše. Pokaždé, když někdo hledá produkt nebo službu, kterou nabízíte, měl by přece objevit vaše stránky. Měl by ty stránky také navštívit a v nejlepším případě nakoupit nebo zavolat a objednat si službu nebo domluvit schůzku. Ujistit se, že lidé najdou právě vás a navštíví díky tomu váš web, to je úloha SEO optimalizace. Ve skutečnosti totiž většinou webové stránky nejsou vyvíjeny s ohledem na trendy v hledanosti a způsob, kterým vyhledávače pracují a určují pořadí výsledků v hledání.

Zkuste si sami vyhledat dotazy, které by vaši zákazníci použili, aby vaše služby našli. Prohlédněte si výsledky. Je váš web na první straně? Pokud ne, posíláte zákazníky ke konkurenci. Lidé se v podobných chvílích rozhodují velmi rychle. Nebýt na první straně je stejné jako neexistovat. Pouze nepatrný zlomek návštěvníků je ochotný hledat dál a jít také na druhou nebo třetí stránku výsledků hledání.

Hnát se však za dobrými pozicemi není všechno, o čem je SEO optimalizace. Skuteční odborníci si dávají záležet hlavně na tom, aby opravdu z vyhledávačů doručili návštěvnost, aby skutečně přivedli zákazníky na váš web. Lidé vás totiž sice můžou najít ve vyhledávači, ale přesto se můžou rozhodnout raději navštívit jiné webové stránky. Z toho důvodu se v SEO optimalizaci pracuje s pokročilými analytickými nástroji jako je Google Analytics nebo Google Webmaster Tools. Díky získaným datům je možné učinit správná rozhodnutí a zajistit, aby váš web získal co nejvíce zákazníků.

Spojte se s námi
 
Zavolejte nám
773 080 080

Roman Voženílek – CEO & Founder

info@eltoro.cz
Napište nám