Propagace e-shopu

Sebelepší služba nebo skvělý produkt už dnes nestačí, pokud nejste v online světě dostatečně vidět. Pomocí správné marketingové strategii a efektivní propagace získá váš e-shop více zákazníků.

Kvalitní marketingová strategie je základ

Kvalitní marketingová strategie je nezbytnou součástí vašeho podnikání a cestou k úspěchu. Přivede k vám potenciální zákazníky a dostane váš business do povědomí. Ukážeme vaši firmu potenciálním zákazníkům a přivedeme je na váš e-shop. Díky správnému cílení si tak můžete být jisti, že jsou vaše prostředky využívány správným směrem.

Alternativní text

co získáte díky propagaci vašeho e-shopu?

 • Ikona terč červený

  Správně nastavená strategie nastartuje vaše podnikání tím správným směrem.

 • Ikona terč červený

  Díky propagaci na sociálních sítích vás zákazníci mezi konkurencí nepřehlédnou.

 • Ikona terč bílý

  Získáte nové zákazníky a můžete upevňovat vztahy s těmi stávajícími.

 • Ikona terč bílý

  Stabilitu a důvěryhodnost v očích zákazníka.

Buďte v online světě vidět díky kvalitní a systematické propagaci všeho e-shopu se zacílením vaše na potenciální zákazníky.

Srovnávače zboží

Na základě konzultací provedeme analýzu vašeho businessu. Díky týmu profesionálních analytiků zajišťujeme analýzy obchodních procesů, zjišťujeme více o vašich možnostech na trhu a následně sestavujeme business plán, provádíme analytiku výsledků z marketingových kampaní a analyzujeme chování vašich zákazníků v rámci online prostředí.

Alternativní text

Jaké služby vám EL TORO přinese?

Pomocí propracovaných analytických nástrojů vyhodnotíme získaná data a vytvoříme pro vás strategii na míru.

Vyhotovíme efektivní marketingovou strategii a účinně zpropagujeme váš e-shop v online prostředí tak, abyste byli vidět.

Zapojíme náš tým specialistů na SEO a PPC reklamy a postaráme se nejen o propagaci, ale také o funkčnost e-shopu

Propagace e-shopu na sociálních sítích

V dnešní době masového rozšíření uživatelů sociálních sítí by bylo trestuhodné nevyužít potenciál, který nám tyto komunikační kanály nabízí. Marketingové aktivity na sociálních sítích mohou způsobit velký třesk propagaci a následném zisku vaší společnosti. Náš tým specialistů se postará o to, aby se o vás na sociálních sítích vědělo.

Propagace na sociálních sítích Ikona šipky
Alternativní text