Menu

Obchodní zástupce

Hledáme do svého týmu nové kolegy na pozici Obchodního zástupce.  

El TORO je ideální místo pro ty, kteří se zajímají o nové technologie. Nechtějí se omezovat strukturou velké firmy nebo naopak omezenými možnostmi svého malého byznysu. Naopak, chtějí se stát součástí něčeho většího, kde má ale každý svou svobodu, odpovědnost a podíl na společném koláči.

 

KOHO HLEDÁME

Hledáme jedince, kterým dává smysl to, co děláme, jak to děláme a kam směřujeme, a chtějí se k nám připojit. Hledáme jedince, kteří touží po svém kariérním rozvoji, kteří jsou zvídaví, kteří se nespokojí se svojí dokonalostí a chtějí vždy hledat to nejlepší pod výraznou značkou. Kteří chtějí pracovat samostatně, ale ne sami. Hledáme ty, kteří chtějí pracovat v oblasti, jenž je postavena na schopnosti usnadňovat cestu ostatním – ne žít na jejich úkor.

Ideální kandidát by měl splňovat tyto požadavky:

Co je náplní práce:

Nabízíme:

Pokud Vás pozice zaujala, prosíme, zašlete nám Váš životopis a dále motivační dopis, kde prosím odpovězte na tyto otázky:

1) Důvod, proč Vás oslovila nabídka práce pro společnost El TORO.cz, s.r.o.?

2) Co můžete přinést na této pozici naší firmě?

3) Vlastnosti a schopnosti, které by nás měly zajímat / které z Vašich schopností jsou podle Vás nejdůležitější pro práci OZ v El TORO.cz?

Kontakt:

  • CV zasílejte na e-mail: prace@eltoro.cz
  • Pojďte pracovat k nám a zjistíte, že práce může být i zábava!