Konzultace a tvorba analýz

Máte svůj vlastní business a chcete, aby se o Vás dozvědělo více lidí? Řešíte, jak sestavit business plán, ale nevíte si rady? My vám s tím pomůžeme.

Konzultace

Na základě konzultací pomáháme společnostem k větší prosperitě a ziskům. Řešíme s nimi jejich problémy spojené s vybudováním stabilního businessu, nastavením obchodních procesů a následně společně stanovujeme cíle, které rozvíjí a stabilizují jejich podnikání na trhu.

Alternativní text

Jak bude konzultace probíhat?

 • Ikona terč červený

  Najdeme problém, společně se podíváme na oblasti, se kterými nejste spokojení, a zjistíme příčiny potíží.

 • Ikona terč červený

  Poradíme vám s řešením. Uslyšíte od nás konkrétní návrhy i tipy, které využijete v praxi. Také jim určíme priority – zkrátka sestavíme roadplán.

 • Ikona terč bílý

  Bez konzultací a poradenství nebudete mít ten správný odstup a riskujete, že se již na počátku dopustíte spousty chyb, kterým se díky nám můžete vyhnout.

 • Ikona terč bílý

  Ušetříme váš čas i peníze, a navíc získáte spolehlivého partnera, který vás bude podporovat a rozvíjet.

Díky konzultacím a počátečním analýzám zjistíte reálnou pozici vašeho businessu na trhu a budete se moct odrazit od stabilního základu.

Analýzy

Na základě konzultací provedeme analýzu vašeho businessu. Díky týmu profesionálních analytiků zajišťujeme analýzy obchodních procesů, zjišťujeme více o vašich možnostech na trhu a následně sestavujeme business plán, provádíme analytiku výsledků z marketingových kampaní a analyzujeme chování vašich zákazníků v rámci online prostředí.

Alternativní text

Jaké analýzy Vám poskytneme?

SEO analýza spočívá ve vyhodnocování dat prostřednictvím propracovaných analytických nástrojů, se kterými již dlouhá léta pracuje tým našich vyškolených a certifikovaných profesionálů.

Díky PPC kampaním vám ušetříme prostředky, protože dokážeme oslovit přesně vaši cílovou skupinu, a vytvořit tak efektivní a účinné reklamy, do kterých se vyplatí investovat.

Na základě analýze vašeho businessu společně zajistíme, abyste se mohli obratně pohybovat na trhu.

Co získám analýzou a konzultací?

Konzultace Vám přinesou nový a zkušený pohled na váš business, ať už v rámci samotného podnikání či na poli konkurence. Konzultace s našimi specialisty vám pomohou uchopit a nasměrovat váš business správným směrem. Získáte nejen spolehlivého partnera, ale i nadhled a profesionální pohled na současné trendy v podnikání.

Analýza businessu Ikona šipky
Alternativní text