Menu

Jak pracujeme?

Plánování

Plánování a vizualizaceNení třeba, abyste měli dokonalý přehled v digitálních technologiích. Své starosti raději přenechte profesionálům. K úspěchu stačí, abyste znali svůj cíl, své podnikání a nebáli se nám o tom říct. Navrhneme vám řešení od hrubého náčrtu až po detailní technickou specifikaci. Budete přesně vědět co, kdy a za kolik dostanete.

Vizualizace

Jakmile od vás získáme všechny podklady, poběží už vše jako na drátkách. Nejdříve navrhneme wireframe (drátěný model) projektu, který vám ukáže, co se kde bude nacházet, následně pak grafickou podobu projektu. K té můžeme u složitějších projektů doplnit ještě interaktivní prototyp, abyste si vše mohli „osahat“.

Na čem si zakládáme:

  • Věříme, že klíčový je obsah. Umíme ho navíc dobře zabalit.
  • Pracujeme s měřitelnými výsledky, analyzujeme a testujeme.
  • Navrhujeme řešení vždy na míru projektu.
  • Volíme efektivitu. Vaše podnikání může nastartovat i malý web.
  • Předáním nekončíme. Svým zákazníkům chceme pomoct dlouhodobě růst.
  • To, co děláme, neděláme nejlevněji ani nejrychleji. Děláme to dobře.

Realizace

RealizaceHotovou grafiku a specifikaci dostává do rukou náš vývojový tým, vedený projektovým manažerem. Zatímco vy se můžete v klidu věnovat své práci, my vám budeme ukazovat dílčí výsledky, abyste byli stále v obraze.

Nakonec hotové dílo pečlivě otestujeme a předáme vám. Tím ale nekončíme. Aby projekt mohl růst spolu s vaším podnikáním, navrhneme vám správu složenou z hostingových služeb, výkonnostního marketingu a další nadstandardní zákaznické péče.

 

Spojte se s námi
 
Zavolejte nám
773 080 080

Roman Voženílek – CEO & Founder

info@eltoro.cz
Napište nám