Funkce webu

Důležité funkce webu, které ovlivní vaši online prezentaci jsou spolu s designem a strukturou především rychlost načítání stránek, responzivní zobrazení na různých zařízeních nebo například možnosti zabezpečení.

Plánování a tvorba webu

Než se pustíme do práce, dodáme vám vypracovanou specifikaci, která vychází z vašich požadavků a shrnuje nejen postup naplánované práce, ale popisuje rovněž funkce webu, které potřebujete po dosažení požadovaných konverzí.

Alternativní text

Co získáte díky moderním funkcím webu?

 • Ikona terč červený

  Vyšší návštěvnost a důvěru vašich zákazníků.

 • Ikona terč červený

  Originální a moderní webdesign, který zaujme na první pohled.

 • Ikona terč bílý

  Jedinečnou prezentaci vašich služeb či produktů, která přiměje zákazníky k nákupu.

 • Ikona terč bílý

  Řešení, se kterým obstojíte na poli konkurence.

Funkce CRM EL TORO

CRM představuje podnikatelský přístup, který se vyznačuje aktivní tvorbou a udržováním dlouhodobě prospěšných vztahů se zákazníky. Klienti oceňují především to, že jsme schopni vyhovět veškerým jejich požadavkům, jelikož v rámci zakázkových řešení realizujeme nejrůznější nápady, které jsou založeny na originalitě a jedinečnosti.

Alternativní text

Jaké jsou funkce webů od EL TORO?

Tvoříme obsah spočívá ve vyhodnocování dat prostřednictvím propracovaných analytických nástrojů, se kterými již dlouhá léta pracuje tým našich vyškolených a certifikovaných profesionálů.

Díky vyladěnému SEO vám ušetříme prostředky, protože dokážeme oslovit přesně vaši cílovou skupinu, a vytvořit tak efektivní a účinné reklamy, do kterých se vyplatí investovat.

Na základě technologií společně zajistíme, abyste se mohli obratně pohybovat na trhu.

Na výběru funkcí záleží

Nabízíme širokou škálu služeb, které ovlivňují efektivitu vašeho podnikání. V rámci vytvoření webových stránek a jejich funkcí dokážeme zrealizovat naprosto vše od specifikace přes vyhotovení webu a realizaci propagace až po správu a dlouhodobý servis. Měli byste se zaměřit na to, co je důležité pro vás a vaše zákazníky, jelikož každá funkce vyžaduje čas a investici. A právě proto musí být pro váš business přínosem.

Vyladěné SEO Ikona šipky
Alternativní text