Analýza businessu a trhu, PPC a SEO analýza

Věděli jste, že business analýza bývá nejslabším článkem celého řešení? Spousta podnikatelů ji na počátku podcení a začne se jí zabývat až je pozdě. Neopakujte chyby svých předchůdců a ušetřete peníze tím, že zvolíte správný postup.

business analýza a PPC analýzy

Business analýza je základním pilířem pro definování vaší pozice na trhu, určení slabých a silných stránek a výchozím bodem pro nastavení reálných cílů pro vybudování stabilního businessu. V rámci PPC analýzy pravidelně provádíme analýzy marketingových kampaní, díky kterým jsme schopni reklamy směřovat na vaše potenciální zákazníky, kteří budou na vašich stránkách provádět požadované konverze.

business analýza a PPC analýzy

Jak budou analýzy probíhat?

 • Ikona terč červený

  Definujeme aktuální stav vašeho podnikání, reálnou pozici na trhu a společně nastavíme očekávané cíle a zvolíme ten nejefektivnější způsob jejich dosažení.

 • Ikona terč červený

  Pro vybudování stabilního a důvěryhodného brandu je v dnešním světě nezbytné postupovat systematicky a zbytečně neopakovat chyby, kterým se můžeme vyhnout.

 • Ikona terč bílý

  Díky PPC analýzám zjistíme, zda do svých reklamních kampaní investujete efektivně a správným způsobem.

 • Ikona terč bílý

  Náš tým profesionálních grafiků a copywriterů pro vás vytvoří reklamní bannery a textace na míru, které se budou správně zobrazovat a zaujme vaše potenciální zákazníky.

Díky počáteční analýze vašeho businessu a výsledkům z kampaní získáte relevantní data, která vám pomohou definovat a následně odstranit aktuální překážky.

SEO Analýza

SEO analýzy jsou velice užitečnou a podstatnou složkou naší práce. Vytvořit webovky už dnes dokáže téměř každý, ovšem postarat se o to, aby se Váš web zobrazoval ve výsledcích vyhledávání na předních příčkách, již tak snadné být nemusí.

Alternativní text

Co Vám přinese SEO analýza?

Pomůže odhalit a odstranit nesprávné nastavení důležitých parametrů, což vylepší funkčnost vašeho webu

Vybudování úspěšné pozice ve výsledcích vyhledávání, což je sice náročnější, ale přesto reálný a uskutečnitelný cíl. Díky SEO analýze získáte přehled o nedostatcích Vašeho businessu v rámci online prostředí.

Jakmile se bude Vaše stránka zobrazovat na předních příčkách ve výsledcích vyhledávání na daný vyhledávací dotaz, jste na nejlepší cestě získat více zákazníků a mnohem vyšší zisky.

co získám díky analýzám?

Pro každého podnikatele je důležité znát nejen své konkurenty, ale i současný trh a jeho potřeby. Získejte více času pro své podnikání a přenechte tento úkol někomu, kdo si s ním hravě poradí. V EL TORO řešíme tyto záležitosti a potřeby online marketingu denně, a proto můžete zvýšit efektivitu vlastní práce třeba tím, že tento krok svěříte nám.

Více o online propagaci Ikona šipky
Alternativní text